Odwiedziny LO z Rzepina

W zeszłym tygodniu  nasz Ośrodek odwiedzili Uczniowie Rzepińskiego Liceum Ogólnokształcącego, o profilu psychologiczno-pedagogicznym wraz z Wychowawcami. Spotkanie miało charakter integracyjny, w trakcie którego mogliśmy się zapoznać oraz przedstawić obraz codziennych czynności wykonywanych w trakcie treningów. 

 Wspólnie spędzony czas wykorzystaliśmy tworząc wspólnie „jesienny dywan”, który będzie zdobił wnętrze naszego Ośrodka. Uczniowie jak i Uczestnicy wspólnie oglądali spektakl pt.  „U cioci Balbinki” zaprezentowany przez zaprzyjaźnioną trupę artystów z Art-Metanoia, w trakcie którego wspólnie śpiewaliśmy polskie biesiadne utwory. 

Wspólne oglądanie spektaklu i aktywny w nim udział, pozwolił wszystkim zebranym na przełamanie wzajemnej niepewności wobec nowo poznanych osób. 

Nie zatopioną atrakcją jest Sala Doświadczania Świata oddziałująca na zmysły człowieka a głównie działająca odprężająco na każdą osobę znajdującą się w sali. 

Kiedy tylko Uczniowie opuścili teren naszego ośrodka Uczestnicy od razu z dużym zainteresowaniem pytali, kiedy następne takie spotkanie…..

Dziękujemy Pani Dyrektor Liceum za odwiedziny naszego Ośrodka….do miłego zobaczenia