SPARTAKIADA 2014

SPARTAKIADA 2014 ZIEMI LUBUSKIEJ DLA OSÓB NIEPOEŁNOSPRAWNYCH

Dnia 17.06.2014 r. odbyła się Spartakiada Ziemi Lubuskiej dla Osób Niepełnosprawnych. Cała impreza miała miejsce w Górzycy przy Ośrodku Rehabilitacyjno- Wypoczynkowym.

Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy ,,Pod Słońcem” w Bieganowie brali udział w różnorodnych konkurencjach grupowych i indywidualnych między innymi rzut piłeczką palantową, skok w dal, sztafeta czy hokej na trawie. Zarówno kobiety jak i mężczyźni Ośrodka z wielkim zapałem ducha rywalizowali z przeciwnikami innych drużyn. O godzinie 13.00 dla wzmocnienia sił podopieczni zjedli obiad i zabrali się do decydującego spotkania finałowego hokeju na trawie.

Około godziny 15.00 cała impreza dobiegła końca, sędziowie zliczyli punktacje wszystkich biorących udział Ośrodków. Środowiskowy Dom Samopomocy w Bieganowie nie dał fory innym drużyną i zdobył I miejsce Spartakiady Ziemi Lubuskiej i w nagrodę otrzymał Narożnik ufundowany przez SteinPol Central Services w Rzepinie oraz wielofunkcyjne urządzenie zakupione przez Powiat Słubicki.

E. Marczak – Pedagog ŚDS

20140617_123105