Morze 2019

Już od rana gwar i podekscytowanie z planowanego wyjazdu, które udzieliło się również Panu Burmistrzowi, gdzie jak zawsze okazuje nam ogromne wparcie i motywację we wszelkich aktywnościach.
W dniach 17-19 września, wybraliśmy się nad Polskie morze do miejscowości Niechorze. Wyruszając z jeszcze słonecznego województwa lubuskiego, w trakcie podróży im bliżej miejsca docelowego tym coraz więcej deszczowych chmur.
Jednak dla Nas pogoda nie straszna zabezpieczeni w kurtki, czapki i szaliki spacerowaliśmy po wietrznej plaży, staraliśmy się zbierać interesujące kamyczki oraz muszelki wypatrując oczywiście….bursztynów.
Popołudnia umilaliśmy sobie wspólnymi grami i zabawami, wspólnymi pogadankami o przeżyciach oraz odczuciach jaki wywołał widok wzburzonego morza i świstu bryzy, wieczory zaś umilaliśmy muzyczną potańcówką.
Przywitała nas nieco sztormowa aura, żegnało zaś słońce oraz mewy, które zawodzącym głosem dodawały uroku szumowi nadmorskich fal.
Niesamowite doświadczenie dla osób będących zarówno po raz pierwszy jak i kolejny nad brzegiem morza, móc zobaczyć jak natura potrafi być zmienna i nieprzewidywalna.